כיתת פנימייה אקדמית בכפר הירוק

בית ספר הכפר הירוק ואוניברסיטת תל-אביב לנוער הם היום שם נרדף למצוינות. החבירה של שני מוסדות החינוך לעשייה משותפת תאפשר לנו להצמיח, לטפח ולעצב קבוצה איכותית של בני נוער מצטיינים שיהוו קהילה לומדת וחוקרת של צעירים יוצאי דופן.

אוניברסיטת תל אביב לנוער והכפר הירוק מבקשים להוביל סטארט-אפ חינוכי, שייתן מענה לקבוצת תלמידים מצטיינים במיוחד בעלי תשוקה ומחויבות עמוקה ללמידה ברמה האקדמית הגבוהה ביותר. המיזם יאפשר למידה בתנאים אופטימליים של מסגרת חינוכית ייחודית, אשר תשלב את היתרונות והחוזקות הגדולים של שני המוסדות, ולפתוח לראשונה כיתת פנימייה אקדמית. הכיתה האקדמית תהווה מסגרת ייחודית לקבוצה איכותית מאד של בני נוער, הרוצים להקדיש את חייהם למצוינות אקדמית פורצת דרך.

 

אודות:

בשנים האחרונות משתלבים בני נוער מצטיינים בתכניות ומסלולים אקדמיים שונים במסגרת אוניברסיטת תל אביב לנוער. התכניות האקדמיות מחייבות השקעה ומסירות גדולה מאד ודורשות מהתלמידים זמן ושעות רבות של אימון, לימוד ותרגול. כיתת פנימייה אקדמית תוכל לענות על הצורך הזה ותאפשר לנו ליצור מעטפת נוספת לתהליך הלמידה האקדמי האינטנסיבי שילווה במדריכים חברתיים, מנחים אקדמיים, ליווי רגשי ועשייה חברתית וערכית, במסגרת הפתוחה לתלמידים מכל רחבי הארץ. מטרת המסגרת הייחודית של כיתת פנימייה אקדמית היא לאפשר לתלמידים מצטיינים, בעלי מחויבות עמוקה לתהליך הלמידה, לממש את הפוטנציאל האקדמי והאינטלקטואלי שלהם בתנאי לימוד אופטימליים, המשולבים במערכת לימודית, חברתית, ערכית ורגשית ייחודית. במסגרת זו,  את הלימודים הפורמליים ילמדו התלמידים בבית הספר הכפר הירוק. הפנימייה בכפר תספק מסגרת חברתית וערכית, ואוניברסיטת תל-אביב לנוער תשלב את התלמידים במסלולים האקדמיים היוקרתיים ביותר לבני נוער.

קהל יעד:

תלמידות ותלמידים מצטיינות ומצטיינים בצורה יוצאת דופן מכיתות ט' מכל רחבי הארץ.

תהליך מיון:

תהליך המיון יהיה משותף ויתקיים במקביל על ידי שני המוסדות: תלמיד אשר ירצה ללמוד במסגרת הפנימייה האקדמית יצטרך ראשית לעבור את המיון לבית הספר של הכפר הירוק, ואז לעבור ראיון אשר בוחן התאמה לפנימייה. לאחר מכן, עליו יהיה לעבור את המיון לאחד מהמסלולים האקדמיים של אוניברסיטת תל-אביב לנוער.

 

 

 

 

​​

לוגו הכפר הירוק

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות לכפר הירוק: 03-6455641, 052-4586677 (בימים א’-ה’, בין השעות 08:30-15:00).

למערכת הרישום של הכפר הירוק - הקליקו כאן.

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive