יום פתוח: תכנית מדעני העתיד "אודיסיאה"

 

 

08 בינואר 2018, 17:30 
אולם בר שירה , אוניברסיטת תל-אביב 
לוגו מדעני וממציאי העתיד

  

תכנית מדעני וממציאי העתיד נוסדה על-ידי אוניברסיטת תל-אביב לנוער, כמענה ליוזמתו של נשיא המדינה לשעבר מר שמעון פרס ז"ל, כדי לספק מענה לכישרונות מדעיים וטכנולוגיים שהנצו כבר בגילאים הצעירים, ולטפח קבוצה ייחודית מדעית-טכנולוגית: דור חדש של ממציאים ומדענים בישראל.

 

בתכנית הפועלת באוניברסיטת תל-אביב מתקיימים שלושה מסלולי לימוד: פיזיקה, סייבר וביומד. תכנית הלימודים בשלושת המסלולים בנויה על תכנים אקדמיים המאפשרים לסיים בהצלחה מספר רחב של קורסים אקדמיים (נקודות הזכות שייצברו יישמרו לתלמידים עד 5 שנים לאחר סיום שירותם הצבאי). תלמידי השנים המתקדמות זכאים ללמוד קורסים אקדמיים נוספים מעבר לחובות התכנית באופן אישי ובהתאם לציוניהם. כמו כן קיימת אפשרות לקבלת פטור מחלק מבחינות הבגרות על-סמך הלימודים האקדמים על פי נהלי "אקדמיה בתיכון" של משרד החינוך.  לצד הלימודים האקדמיים כוללת התכנית גם תכני העשרה מגוונים, ותכנים של פיתוח יכולות אישיות כגון ניהול זמן, עבודת צוות ועוד. בנוסף, מתקיימים ימים מרוכזים, סדנאות, סיורים בתעשייה ופעילות ארצית משותפת לכל תלמידי התוכנית.  

 

התכנית מיועדת תלמידים ותלמידות מבריקים עם נטייה למדעים והנדסה, מוטיבציה גבוהה וסקרנות.

 

מוזמנים ליום הפתוח תלמידות ותלמידים והוריהם הלומדים השנה בכתה ח' לשם קבלת מידע על תכנית הלימודים, דרישות הקבלה, הדגשים והיחוד של התכנית באוניברסיטת תל-אביב, והיכרות עם צוות התכנית.

להרשמה ליום הפתוח לחצו כאן

 

    כפתור להרשמה לתכנית אודיסיאה        ​

 

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive