הצטרף לתורמים

הצטרף לתורמים
מידע נוסף

במסגרת הקמפיין השנתי של אוניברסיטת תל-אביב לנוער, אנו פונים אליכם לסייע לנו בתרומת מלגות אשר יאפשרו לבני נוער מצטיינים, מעוטי יכולת, להשתתף בתוכניות היחידה לנוער שוחר מדע.  אנו מזמינים אתכם להיות חלק מהמאמץ המשותף לגלות ולטפח את ההון האנושי של החברה הישראלית.

 

במהלך השנים זכינו להכיר את ילדיכם ולפתוח בפניהם עולם מדעי חוויתי במסגרת באוניברסיטת תל-אביב לנוער והיחידה לנוער שוחר מדע ע"ש דב לאוטמן.  אנו שמחים לעדכן אתכם כי בשנה האחרונה השתתפו בתוכניות השונות של היחידה קרוב ל- 20,000 תלמידים מכל רחבי הארץ.

 

אוניברסיטת תל-אביב לנוער שמה לה למטרה לטפח תלמידים מצטיינים מכיתות ה' ועד י"ב מכל רחבי הארץ, מהמרכז ומהפריפריה הגיאוגרפית והחברתית של ישראל גם במטרה לצמצם את אי השוויון החינוכי בחברה הישראלית.  עם זאת לא לכל התלמידים המוכשרים או המצטיינים יש את האפשרות הכלכלית להשתתף בתוכניות שלנו. לאור האמור, בימים אלו וברוח חזונו של דב לאוטמן ז"ל  איש ציבור, איש חינוך ופילנתרופ ממייסדי התוכנית,  החלטנו להקים קרן מלגות לתלמידים שרוצים להשתתף בתוכניות המוצעות בנוער שוחר מדע ע"ש דב לאוטמן ושידם אינה משגת.

 

אנו רואים חובה וזכות לאפשר לכל התלמידות והתלמידים המתאימים להצטרף לתוכניות השונות, מטרתנו לאפשר, כל שנה, ל- 100 תלמידים נוספים להצטרף לתוכניות השונות - יש לנו את הידע, יש לנו את התשתית, יש לנו את היכולת ויש את הצורך!  בעזרתכם לא נשאיר אף ילד מאחור.

 

עלות תלמיד 1000-15000 (עפ"י התוכנית).  כל סכום יתקבל בברכה.

 

מצורף טופס תרומה. אתם מוזמנים לתרום מלגה אחת, חלק ממלגה או מס' מלגות כראות עינכם ויכולתכם.

 

לפרטים נוספים: ד"ר אביב סגל avivs@tauex.tau.ac.il

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>