קורסים אקדמיים לתוכנית רוגובין- תשפ"ג, סמסטר א'

תחילת סמסטר- 23/10/2022

סיום הסמסטר- 22/01/2023

 

לטופס מילוי העדפות לחצ/י כאן

 

ידיעון הקורסים   

 

הפקולטה למדעי החברה              
מספר קורס שם קורס פקולטה וחוג אופן הלימודים הרצאה-
יום ושעה
תגבור-
יום ושעה
מרצה מבחן מועד א מבחן מועד ב
1031-1800-01 מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
3 ש"ס. יש צורך להשתבץ גם לתרגול
מדע המדינה באוניברסיטה יום  ד'  16:00-19:00 יתואם בהמשך ד"ר מנדלקרן רונן מבחן בית
1031-1900-01 מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה
3 ש"ס. יש צורך להשתבץ גם לתרגול
מדע המדינה באוניברסיטה הרצאה-
יום ג' 17:00-20:00
תרגול-
יום ג' 13:00-14:00
יתואם בהמשך ד"ר נבון עמנואל מבחן בית
1071-2334-01 פסיכולוגיה של הספורט פסיכולוגיה באוניברסיטה יום ד'
14:00-16:00
יום ד'
16:00-18:00
פרופ' רון לידור    
                 
הפקולטה למדעי הרוח              
  שם קורס פקולטה וחוג אופן הלימודים הרצאה-
יום ושעה
תגבור-
יום ושעה
מרצה מבחן מועד א מבחן מועד ב
0621-1219-01 מבוא לאירופה הקדם מודרנית 1600-400 היסטוריה כללית באוניברסיטה יום ג'
16:00-18:00
יום ג'
18:00-20:00
ד"ר נעמה רחל כהן הנגבי  23/01/2023
9:00
 19/02/2023
9:00
0622-2323-01 ההיסטוריה של נשק גרעיני במזה"ת היסטוריה של המזרח תיכון באוניברסיטה יום ג'
16:00-18:00
יום ג'
18:00-20:00
ד"ר פרידמן ברנדון דרו    
0680-3304-01 מדריך הפוסטמודרניסט לגלקסיה: מבוא למודרניזם פוסטמודרניזם ספרות באוניברסיטה יום ב'
16:00-18:00
יום ב'
18:00-20:00
ד"ר טליה עבו עבודת בית
0680-3305-01 לדמיין עולם אחר: מהמיתולוגיה ועד המדע הבידיוני ספרות באוניברסיטה יום ד'
16:00-18:00
יום ד'
18:00-20:00
ד"ר אילנית עפרי מבחן בית
0618-1019-01 מבוא לפילוסופיה פוליטית פילוסופיה  באוניברסיטה יום ב'
 18:00-20:00
יום ב'
 16:00-18:00
פרופ' שרון אסף  02/02/2023
9:00
 10/03/2023
9:00
0618-1032-01 מבוא לפילוסופיה חדשה פילוסופיה  באוניברסיטה יום ד'
12:00-14:00
יום ג'
14:00-16:00
ד"ר נועה נעמן  12/02/2023
9:00
 19/03/2023
16:00
0618-1041-01   מבוא לפילוסופיה של המדע פילוסופיה  באוניברסיטה יום ב'
14:00-16:00
יום ב'
16:00-18:00
ד"ר אורי בלקינד מטלות לאורך הקורס
0662-1011-01 מבוא למחשבה הומאניסטית התכנית הרב תחומית במדעי הרוח באוניברסיטה יום ג'
16:00-18:00
יום ג'
18:00-20:00
ד"ר יקותיאל שהם עבודת בית
0662-0204-01 הרעיון היזמי התכנית הרב תחומית במדעי הרוח באוניברסיטה יום ב'
18:00-20:00
 יום ב'
16:00-18:00
ד"ר ולנר גילת גלית פנינה עבודת בית
0662-2227-01 לאלוהים לחץ כאן: דת בעידן הדיגיטלי והטכנולוגיה כדת מודרנית התכנית הרב תחומית במדעי הרוח באוניברסיטה יום א'
18:00-20:00
יום א'
16:00-18:00
ד"ר כרמל ווייסמן עבודת בית
0662-1137-01 סוציולוגיה של הרשת: יחסים, רשתות חברתיות והון חברתי בעידן המידע התכנית הרב תחומית במדעי הרוח באוניברסיטה יום ד'
16:00-18:00
יום ד'
18:00-20:00
ד"ר עופר נור עבודת בית
0677-1151-01 שאלות יסוד בהיסטוריה של מדעי החברה היסטוריה ופילוסופיה של המדעים מקוון יום ב'
 16:00-18:00
יום ב'
 18:00-20:00
ד"ר הרץ גל עבודת בית
0668-1400-01 מיומנויות יסוד -צרפת במאה ה-19 בראי הספרות, האמנות והקולנוע צרפתית באוניברסיטה יום ה'
14:00-16:00
תרגול-
16:00-18:00
יום ה'
18:00-20:00
ד"ר עילי ראונר  31/01/2023
9:00
 27/02/2023
9:00
0687-2510-01 דת,חברה,תיירות ואקולוגיה בהימלאיה מזרח אסיה באוניברסיטה יום א'
16:00-18:00
יום א'
18:00-20:00
ד"ר אהוד הלפרין מבחן בית
0687-2554-01 סין המודרנית: ממלחמת האופיום עד ימינו מזרח אסיה באוניברסיטה יום ד'
16:00-18:00
יום ד'
18:00-20:00
פרופ' שי אהרן עבודת בית
0687-2558-01 התהוות הודו המודרנית: מראשית המאה העשרים ועד ימינו מזרח אסיה באוניברסיטה יום ב'
18:00-20:00
יום ב'
16:00-18:00
גב' רבקה לוי  31/01/2023
9:00
 26/02/2023
9:00
0614-1402-01 העברית ממעוף הציפור החוג ללשון עברית באוניברסיטה יום ג'
18:00-20:00
יום ג'
16:00-18:00
ד"ר עמנואל מאסטי  06/02/2023
9:00
 27/02/2023
9:00
0614-1407-01 תחביר עברי החוג ללשון עברית באוניברסיטה יום ד'
16:00-18:00
יום ד'
18:00-20:00
ד"ר עמנואל מאסטי  30/01/2023
9:00
 06/03/2023
9:00
                 
שאר רוח              
מספר קורס שם קורס פקולטה וחוג אופן הלימודים הרצאה-
יום ושעה
תגבור-
יום ושעה
מרצה מבחן מועד א מבחן מועד ב
0609-1001-01 בין מהגרים, מכשפים וזוכות פרס נובל: סוגיות מרכזיות באפריקה בת זמננו שאר רוח היברידי- פרונטאלי ומקוון יום ד'
18:00-20:00
יום ד'
16:00-18:00
פרופ' גליה צבר מבחן בית
0609-1003-01 מהי תרבות? בין מערב למזרח שאר רוח היברידי- פרונטאלי ומקוון יום ב'
18:00-20:00
יום ב'
16:00-18:00
ד"ר אלמוג בהר עבודת בית
0609-1004-01 הוראה וטכנולוגיה בעידן הידע שאר רוח היברידי- פרונטאלי ומקוון יום ג'
18:00-20:00
יום ג'
16:00-18:00
ד"ר ארנון הרשקוביץ יעודכן בהמשך
0609-1005-01 תולדות האנושות - 3,000 השנים הראשונות שאר רוח מקוון מקוון- סרטונים יקבע בהמשך פרופ' יורם כהן יעודכן בהמשך
                 
הפקולטה לאמנויות              
מספר קורס שם קורס פקולטה וחוג אופן הלימודים הרצאה-
יום ושעה
תגבור-
יום ושעה
מרצה מבחן מועד א מבחן מועד ב
0861-1582-01 מבוא לתולדות הקולנוע א' תכנית רב תחומית באמנויות באוניברסיטה יום ב'
16:00-18:00
יום ב'
18:00-20:00
ד"ר שמואל דובדבני יעודכן בהמשך
0821-1431-01 מבוא לאמנות הרנסנס: אמנות חדשה מציאות ישנה - משחק הריאליזם ברנסנס הצפוני החוג לתולדות האמנות באוניברסיטה יום ד'
16:00-18:00
יום ד'
18:00-20:00
ד"ר תמר צולקמן יעודכן בהמשך
0821-1900-01 אמנות על ציר הזמן א': העת העתיקה-ממצרים ועד סוף ימי הביניים החוג לתולדות האמנות באוניברסיטה יום א'
16:00-18:00
יום א'
18:00-20:00
פרופ' פינקוס אסף יעודכן בהמשך
0851-6524-01 מבוא לתיאוריות קולנועיות ביה"ס לטלוויזיה וקולנוע באוניברסיטה יום ג'
16:00-18:00
יום ג'
18:00-20:00
ד"ר בועז חגין יעודכן בהמשך
                 
                 
                 
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>